fbpx

Aiakoda

Aiakoda OÜ “Eesti Gasellettevõte 2021”

Aiakoda OÜ pälvis Äripäeva tiitli „Eesti Gasellettevõte 2021“.

Gasellettevõtte tiitliga tunnustatakse igal aastal vähem kui 1% Eesti ettevõtetest, kes loovad kõige rohkem uusi töökohti, kannavad endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi (paindlikkus, kiirus, julgus) ja kasvavad märkimisväärselt nii käibe kui ka kasumi poolest.

Gaselliliikumine väärtustab kiiresti kasvavaid ettevõtteid teadmises, et just nemad loovad igas riigis enim uusi töökohti, on paindlikud, kiired ja julged.

Aiakoda pere tänab kõiki koostööpartnereid ja kliente, kes aitasid meil saavutada Gaselliettevõtte tiitli. Oleme teile usalduse ja koostöö eest väga tänulikud!

LOE LISAKS

Kuidas paigaldada paneelaeda ja mida ma selleks vajan?

Enne kui alustate piirdeaia paigaldusega, on see mõistlik läbi arutada ka naabritega ning arvestada nende vajaduste ja soovidega. Kruntidevahelised piirdeaiad makstakse tihtilugu kahasse. Kui piirdeaia kõrgus, värv ja traadi paksus on otsustatud, on vaja ära mõõta piirdeaia pikkus. Seda võib teha

10 soovitust ja tähelepanekut piirdeaia valikul.

Lähtu ümbruskonnast. Majaesine aed peaks sobituma maja fassaadi ning ümbruskonnaga. Aia kõrgus võiks jääda kuni 1500 mm. Kõrgemad aiad tuleb enamasti kooskõlastada kohalikus omavalitsuses. Väravate valikul arvestada krundi iseärasustega. Tiibväravad on “kohmakamad” ja võtavad avades rohkem ruumi. Liugväravad on töökindlamad ja